Członkowie


Zarząd Koła 2016/2017:

  1. Przewodniczący                            Katarzyna KWIATKOWSKA  od czerwca 2016
  2. Z-ca przewodniczącego              Joanna BIENIAS  od czerwca 2016
  3. Sekretarz                                        Hubert ZABOROWSKI  od czerwca 2016

Członkowie Koła:
  1. BAŃSKOWSKI Bartosz
  2. BRZOZOWSKI Bartosz
  3. BOGUSZ Natalia
  4. CHOJECKA Magdalena
  5. CHROMIŃSKI Krzysztof
  6. DRAB Weronika
  7. DUDKIEWICZ Paweł
  8. GĘDZIARSKA Justyna
  9. JANAKOWSKA Sylwia
  10. KULIGOWSKA Monika
  11. LEWANDOWSKA Adrianna
  12. LEWICKI Adam
  13. MITURA Paweł
  14. MYRNA Oscar 
  15. OLEŚ Małgorzata
  16. OTCZYK Grzegorz
  17. PASZKOWSKI Leonard
  18. SKORŻA Katarzyna
  19. TORUSZEWSKA Monika
  20. WASIUK Patryk

 


 

Zarząd Koła 2015/2016:

  1. Przewodniczący                            Leonard PASZKOWSKI  od czerwca 2015
  2. Z-ca przewodniczącego              Martyna REPEROWICZ  od czerwca 2015
  3. Sekretarz                                        Piotr ROGACIN  od czerwca 2015

Członkowie Koła:
  1. BAKA Małgorzata
  2. BIENIAS Joanna
  3. BUTKIEWICZ Dariusz
  4. CHOJECKA Magdalena 
  5. GĘDZIARSKA Justyna
  6. JAMROŻY Honorata
  7. JANAKOWSKA Sylwia
  8. KORPAL Magdalena
  9. KULIGOWSKA Monika
  10. KWIATKOWSKA Katarzyna 
  11. LEWANDOWSKA Adrianna
  12. MITURA Paweł
  13. MYRNA Oscar 
  14. OLEŚ Małgorzata
  15. PROKOP Bartłomiej
  16. SKORŻA Katarzyna 
  17. SOBCZAK Katarzyna 
  18. SZCZEPKOWSKI Dominik
  19. WASIUK Patryk
  20. ZABOROWSKI Hubert

 


 

Zarząd Koła 2014/2015:

  1. Przewodnicząca                         Izabela MAZUREK  od czerwca 2013 do maja 2015
  2. Z-ca przewodniczącego           Leonard PASZKOWSKI  od czerwca 2014 do maja 2015
  3. Sekretarz                                     Wojciech WOŹNIAK  od czerwca 2014 do maja 2015

Członkowie Koła:
  1. BAKA Małgorzata 
  2. BUTKIEWICZ Dariusz 
  3. JAMROŻY Honorata 
  4. JANAKOWSKA Sylwia 
  5. KWIATKOWSKA Katarzyna 
  6. MODZELEWSKA Justyna
  7. MYRNA Oscar 
  8. OGONOWSKA Róża  
  9. OLEŚ Małgorzata
  10. PAKLEPA Joanna
  11. PŁOWAŚ Krzysztof
  12. PULKOWSKA Dominika 
  13. REPEROWICZ Martyna 
  14. ROGACIN Piotr 
  15. SOBCZAK Katarzyna 
  16. WARSZEWSKI Paweł 

 


 

Zarząd Koła 2013/2014:

  1. Przewodnicząca                           Izabela MAZUREK  od czerwca 2013 do maja 2015
  2. Z-ca przewodniczącego                Honorata JAMROŻY  od czerwca 2013 do maja 2014
  3. Sekretarz                                   Małgorzata BAKA  od czerwca 2013 do maja 2014

Członkowie Koła:
  1. BUTKIEWICZ Dariusz
  2. LISOWSKA Patrycja
  3. MODZELEWSKA Justyna
  4. OGONOWSKA  Róża
  5. OLEŚ  Małgorzata
  6. PAKLEPA Joanna
  7. PŁOWAŚ Krzysztof
  8. PULKOWSKA Dominika 
  9. SOBCZAK Katarzyna
  10. WARSZEWSKI Paweł
  11. WASZELEWSKA Justyna
  12. WOŹNIAK Wojciech

 


 

Zarząd Koła 2011/2012:

  1. Przewodniczący                           Ewa KLEJNOWSKA  od maja 2011 do maja 2013
  2. Z-ca przewodniczącego            Tomasz WŁODARCZYK  od maja 2011 do maja 2013
  3. Skarbnik                                          Joanna RUTKOWSKA  od maja 2011 do maja 2013
  4. Sekretarz                                        Marika RYBAKOWICZ  od stycznia 2012 do maja 2013

Członkowie Koła:

  1. CHACHULSKA Martyna
  2. CHROMIK Marta
  3. JANOTA Dominika
  4. KOCYK Edyta
  5. KONECKA Agnieszka
  6. MARCHEWKA Justyna
  7. PIATCZYC Karina
  8. HUBERT Roman
  9. SAWICKI Paweł
  10. STADNICKI Seweryn
  11. SZWARC Krzysztof
  12. ŚCIBIOREK Paulina
  13. TOMASZEWSKI Łukasz
  14. WŁODARCZYK Tomasz
  15. WOŹNIAK Jacek
  16. KLEJNOWSKA Ewa
  17. KOZAK Artur
  18. SUCHARCZUK Paulina
  19. RYBAKOWICZ Marika
  20. RUTKOWSKA Joanna
 


Zarząd Koła 2010/2011:

  1. Przewodniczący                           Jacek WOŹNIAK  od października 2010 do maja 2011
  2. Z-ca przewodniczącego            Edyta KOCYK  od października 2010 do maja 2011
  3. Skarbnik                                          Karina PIATCZYC  od października 2010 do maja 2011
  4. Sekretarz                                        Paweł SAWICKI  od października 2010 do maja 2011

  


 

Zarząd Koła 2009/2010:

  1. Przewodniczący                           Jacek WOŹNIAK  od grudnia 2009 do października 2010
  2. Z-ca przewodniczącego            Edyta KOCYK  od grudnia 2009 do października 2010
  3. Skarbnik                                          Tomasz WŁODARCZYK  od grudnia 2009 do października 2010
  4. Sekretarz                                        Marta CHROMIK  od grudnia 2009 do października 2010